TÜBİTAK Başkanı Mandal, ‘İSTE’de kariyer dersi verecek!

Yayınlanma Zamanı : 08 Mayıs 2020 Saat: 11:57

TÜBİTAK Başkanı Mandal, ‘İSTE’de kariyer dersi verecek!

İskenderun Teknik Üniversitesi(İSTE), korona virüs sürecinde öğrencilerinin kariyer hedeflerine yardımcı olmak için Kariyer Günleri’ni dijital ortama taşıdı.  ‘Sen yeter ki ISTEEE’ sloganıyla İSTE-KPM(Kariyer Planlama, Uygulama ve Araştırma Merkezi) ve IEEE Öğrenci Topluluğu işbirliğiyle düzenlenen Kariyer Günleri 9 – 14 Mayıs tarihleri arasında İSTE’nin ieeeiste youtube hesabı ve sosyal medya hesaplarından yayınlanacak.

Kariyer günlerinin ilk konuğu 9 Mayıs Cumartesi Saat 21.00’de Puhu Psikolojik Danışmanlık Dr. İrem Akduman Akın, Psikolojik İlkyardım konu başlığıyla öğrencilerle buluşacak. 10 Mayıs Pazar Saat:21.00’de Strategist & Director Of Business Development at Airbus Uğur Batak ‘Türkiye ve Ortadoğu Havacılık Sektörü’, 12 Mayıs Salı Saat 21.00’de TÜBİTAK Başkanı Hasan Mandal ‘Kariyer Planlaması ve başarı’, 14 Mayıs Perşembe Saat 21.30’da da Founding Partner&VP@reeder  Sezen Sungur Saral ‘Türkiye’de Teknoloji üreten kadın girişimci olmak’ konularıyla öğrencilerle mesleki kariyerlerini paylaşacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"