Reyhanlı Polisi’ne en güzel 10 Nisan hediyesi

Yayınlanma Zamanı : 10 Nisan 2020 Saat: 15:19

Reyhanlı Polisi’ne en güzel 10 Nisan hediyesi

Reyhanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü, 10 Nisan Polis Haftası’nda yeni hizmet binasına taşındı. Reyhanlı Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı üzerindeki eski Emniyet Müdürlüğü’nün yerine 5 bin metrerare alanda inşaa edilen yeni bina modern tasarımıyla dikkat çekti.

Binanın yapılmasına destek olan Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 175’nci yıldönümü ve polis haftasını kutlayarak, “Milletvekili seçilmemizin ardından Temmuz 2018’de temelini attığımız Reyhanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü binası inşaatını 1.5 yıl gibi kısa bir sürede tamamlayarak, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün yeni binasına kavuşmasını sağladık. Reyhanlı ilçemize ve İlçe Emniyet Müdürlüğümüze hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Ayrıca Koronavirüs nedeniyle gece gündüz demeden görev başında olan Emniyet Mensuplarımıza teşekkürlerimi iletiyor, tüm polislerimizin Polis Haftası’nı kutluyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"