Kaymakam Sarı’dan dayanışmayı büyütenlere teşekkür!

Yayınlanma Zamanı : 10 Nisan 2020 Saat: 10:30

Kaymakam Sarı’dan dayanışmayı büyütenlere teşekkür!

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Milli Dayanışmaya Destek Kampanyası çerçevesinde halka dağıtılmak üzere Arsuz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na gıda kolisi yardımları ulaştıran işadamlarına teşekkür etti. Yardım talebinde bulunmak isteyenler için Arsuz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı iletişim numaralarını hatırlatan Kaymakam Sarı, ‘Evde kal’ çağrısını yenileyerek, gıda kolilerinin halka büyük bir hassasiyetle ulaştırılacağını ifade etti.

Yaşanan zorlu sürecin dayanışma, birlik ve beraberlik içerisinde aşılacağını ifade eden Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, “Duyarlıklarından ve desteklerinden dolayı, İş İnsanı Alp-Ateş Gübre Sahibi Şükrü-Sevgi Alpaydın, Avukat hemşehrimiz Naim Gökpınar ve Kaymakamlığımız ve Belediyemize gıda kolisi teslim eden iş adamı İ.M. ve Kızılay İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri’ye teşekkürlerimizi sunarken, gelen tüm yardımların hassasiyetle üzerinde durularak en kısa zamanda halkımıza ulaştırılması için tüm personelimiz elbirliğiyle, özverili bir şekilde mesai gözetmeksizin çalışmaktadır. Bu tür yardım ihtiyacı olan veya diğer vakıf talepleri için Arsuzlu hemşehrilerimizin evlerinde kalmaları ve belirttiğimiz hatlar üzerinden vakfımıza ulaşmaları yeterli olacaktır. Arsuz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı iletişim numaraları: 0552 702 6045, 0326 643 2629 ve 0326 643 2630” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"