Vali Doğan’dan yardım talepleri ile ilgili önemli duyuru

Yayınlanma Zamanı : 06 Nisan 2020 Saat: 22:37

Vali Doğan’dan yardım talepleri ile ilgili önemli duyuru

Hatay Valisi Rahmi Doğan, ihtiyaç sahiplerinin yardım talebi ile ilgili müracaatlarını ikamet kayıtlarının bulunduğu İlçe Kaymakamlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na yapması gerektiğini duyurdu.

Valiliğin sosyal medya hesaplarına yapılan başvuru taleplerinin geçersiz olduğunu belirten Vali Doğan, “Değerli Hemşehrilerim; Bu zorlu süreci hep birlikte, birbirimize destek olarak atlatacağız. Birimiz Aç iken diğerimiz tok yatmayacağız. İhtiyaçlı olan, bu süreçte işini kaybeden, günlük kazanıp akşam evine ekmek götürenler bu günlerde zor durumda olabilirler. Bu kapsamda yardım talebinde bulunan vatandaşlarımızın bağlı bulundukları ilçelerdeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına müracaat etmelerini, buradan mesajla yapılan yardım taleplerinin dikkate alınmayacağını ifade etmek isterim. Devletimizin imkanları dahilinde sizlere hertürlü desteği yapmaya azami gayret göstereceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"