İskenderunlu milyoner yeniden aynı yarışmada…

Yayınlanma Zamanı : 06 Nisan 2020 Saat: 15:04

İskenderunlu milyoner yeniden aynı yarışmada…

Sunuculuğunu tanınmış oyuncu Kenan İmirzalioğlu’nun yaptığı yarışma programı ‘Kim Milyoner Olmak İster?’de Koronavirus sonrası flaş bir değişikliğe gidildi. Dünya genelinde yaşanan Coronavirus (Covid-19) salgınından dolayı çekimleri seyircisiz olarak devam ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışmasında ‘seyirciye sorma jokeri’, ‘uzmana sorma jokeri’ olarak değiştirildi. Yarışmacılara yardımcı olmak adına uzman odasında, daha önce yarışmada 12 soruyu doğru yanıtlayıp 1 milyon TL ödül kazanan ve kitap okuma tutkusuyla gündem olan İskenderunlu Arda Ayten oturdu.

Yarışmacılar istedikleri soruda ‘uzmana sorma jokeri’ni kullanarak, Arda Ayten’e danışabilecek. Soruyu okuyup yarışmanın uzmanın fikirlerini almak için yarışmacılara bir dakika süre verilecek. Ayrıca bazı soruların sonrasında yarışmanın sunucusu Kenan İmirzalioğlu, uzmanın soru hakkındaki yorumlarını dinlemek için odaya bağlanabilecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"