HBB’den ‘Evde Kal’ çağrısına uyanlara online spor

Yayınlanma Zamanı : 02 Nisan 2020 Saat: 10:00

HBB’den ‘Evde Kal’ çağrısına uyanlara online spor

Hatay Büyükşehir Belediyesi tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı uzmanların önerdiği tedbirler doğrultusunda, evlerinde kalan vatandaşlar için online spor derslerine başladı.

Koronavirüs salgınıyla birçok alanda mücadele ederek halk sağlığını ön planda tutan Hatay Büyükşehir Belediyesi, evlerinde vakit geçiren Hataylıların sağlığını koruması ve morallerini yüksek tutmaları için çeşitli spor aktivitelerini online olarak hizmete sundu. HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nin profesyonel antrenörleri, Whatsapp uygulaması üzerinden ücretsiz ve online step -aerobik derslerine başladı.

‘Evde kal spor yap’ sloganı ile harekete geçen HBB antrenörleri, salgını önlemek amacıyla duyarlılık gösterip evde kalan tüm vatandaşları sağlıklarını korumak ve zinde kalmak adına online spor yapmaya davet etti.

 Whatsapp üzerinden ücretsiz ve online step – aerobik derslerine aşağıdaki linklere tıklayarak katılabilirsiniz.

https://chat.whatsapp.com/LXyEFBK5AVS5NBz2cTk0HY https://chat.whatsapp.com/HmhWadOuaTFHEOAd3tip1D

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"