Seyahat izninde e-devlet kolaylığı

Yayınlanma Zamanı : 31 Mart 2020 Saat: 10:00

Seyahat izninde e-devlet kolaylığı

İskenderun Kaymakamlığı, corona virüs önlemleri kapsamında İçişleri Bakanlığı’nca seyahat kısıtlaması getirilmesi dolayısıyla, seyahat izin belgesi alacak olan vatandaşların başvurularını e-Devlet üzerinden yapabileceklerini duyurdu.Belirli ve zorunlu durumlar için gerçekleştirilecek olan şehirlerarası seyahatler için vatandaşların kaymakamlıklardan veya valiliklerden izin belgeleri almaları gerekiyordu. Şahsen alınan bu belge artık elektronik ortamda ilgili kurumlara gitmeden alınabilecek. 

Konuyla ilgili İskenderun Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklama şöyle, “Dünya genelinde yaygınlaşmakta olan Korona Virüs (Covid-19) Salgınına yönelik alınan tedbir ve kararlar kapsamında seyahat etmek için izin almaları gereken vatandaşlarımız “Seyahat İzin Belgesi” başvurularını “e-Devlet” Kapısından da yapabileceklerdir. Hizmet bağlantısı: https://bit.ly/2yjc4av #DijitalTR

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"