Milli Dayanışma’ya 5 maaşla destek

Yayınlanma Zamanı : 31 Mart 2020 Saat: 15:36

Milli Dayanışma’ya 5 maaşla destek

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Milli Dayanışma Kampanyası’na 5 maaşını bağışlayarak destek oldu.
Ülke olarak yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele edilen şu zorlu sürecin dayanışma ve yardımlaşma içerisinde aşılacağına yürekten inandığını belirten Başkan Tosyalı, “Gün birlik beraberlik günüdür” dedi.


Başkan Tosyalı, sıkıntılı günlerin en kısa sürede geride kalmasını temenni eden Başkan Tosyalı, “Hiçbir virüs bizim birliğimizden, beraberliğimizden, kardeşliğimizden daha güçlü değildir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına uyarak, şahsım 5 aylık maaşımı Milli Dayanışma Kampanyasına bağışlıyorum. Allah’ın izniyle bu sıkıntılı günleri hep birlikte aşacağız. Gün birlik beraberlik günüdür. Sen Ben Yok, Biz Varız. Rabbim ülkemizi milletimizi korusun muhafaza eylesin.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"