Kaymakamlık binasına duble dezenfekte!

Yayınlanma Zamanı : 20 Mart 2020 Saat: 17:06

Kaymakamlık binasına duble dezenfekte!

İskenderun Kaymakamlığı Hizmet Binası, Koronavirüs (Covid-19) Salgınına yönelik alınan tedbirler kapsamında dezenfekte edildi. İlk olarak 13 Mart 2020 günü Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanan dezenfeksiyon işleminin ardından İskenderun Belediyesi tarafından da 20 Mart 2020 Cuma günü ikinci defa dezenfeksiyon işlemi uygulandı.

Hükümet yetkililerince alınan kararlar ve tedbirlerin ilçede tam anlamıyla uygulandığını söyleyen İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, “Çin’in Wuhan kentinde başlayarak, dünya genelinde yaygınlaşmakta olan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından Pandemi olarak nitelendirilen “Koronavirüs (Covid-19) Salgını” ile ilgili olarak hükümet yetkililerimizce alınan kararlar ve tedbirler İlçe Kaymakamlığı uhdesinde Hatay Büyükşehir Belediyesi, İskenderun Belediyesi, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve diğer kurum ve kuruluşlar ile işbirliği ve koordinasyon sağlanmak suretiyle ciddiyet, kararlılık, titizlik ve hassasiyet çerçevesinde yerine getirilmektedir. Bu manada, çalışmalarımıza katkıda bulunan tüm kurum ve kuruluşlarımız ile duyarlılık gösteren kadirşinas halkımıza canı gönülden teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"