Yediemin hırsızlarına operasyon: 9 GÖZALTI

Yayınlanma Zamanı : 13 Şubat 2020 Saat: 14:38

Yediemin hırsızlarına operasyon: 9 GÖZALTI

Siirt Valiliği, aralarında Hatay’ın da olduğu 4 ilde düzenlenen operasyonda yediemin otoparklarından çalınan 35 aracın ele geçirildiğini ve biri avukat 9 kişinin de gözaltına alındığını duyurdu.

Yediemin otoparklarından araç çalan suç örgütüne yönelik Siirt Merkezli, İstanbul, Batman ve Hatay’da düzenlenen operasyonlarla ilgili Siirt Valiliği şu açıklamayı yaptı; “Usulsüz evrak tanzim edilerek yediemin otoparkında bulunan 45 araç ile 4 motosikleti farklı illerde araçlar üzerinde değişiklik yaparak veya hurdaya satmak amacıyla usulsüz olarak çıkaran suç örgütüne yönelik eş zamanlı operasyon düzenlendi. Siirt Merkezli, İstanbul, Batman ve Hatay illerinde yapılan eş zamanlı operasyonla 1’ i Avukat olmak üzere 9 şahıs yakalanmış, şahıslara ait ikamet ve iş yerlerinde yapılan aramada 1 adet ruhsatsız tabanca ve 30 fişek ele geçirilmiş, çalınan araçlardan 35 adedi bulunmuştur.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"