İskenderun Zabıtası her yerde

Yayınlanma Zamanı : 28 Ocak 2020 Saat: 16:16

İskenderun Zabıtası her yerde

İskenderun Belediyesi zabıta ekipleri, insanların duygularını istismar ederek dergi ve benzeri yayınları izinsiz satanlara geçit vermiyor. Doğayı ve hayvanları koruma ile engelliler adına dergi satışı ve bu gibi ürünlerle halkın duygularını istismar ederek haksız kazanç elde edenlerle gerçekleştirilen mücadele kapsamında, ekipler özellikle yoğun insan akışının olduğu caddelerde denetim yaptı.

Vatandaşlardan seyyar satıcılar ile yasal olmayan dergi satıcılarına karşı dikkatli olmaları ve bu ürünleri satın almamaları gerektiği yönünde uyaran İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı; “Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz denetimlerini aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor. Ekipler, kent genelinde dilencilik, yasal olmayan dergi dağıtımı yapan, seyyar satıcılık yapan ve vatandaşların duygularını sömüren dilencilere karşı yasal işlem uyguluyor. Denetimlerimiz aralıksız bir şekilde devam edecek.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"