Kandemir, Hatay için inandığı yolda yürüyenlerle buluştu

Yayınlanma Zamanı : 19 Ocak 2020 Saat: 21:53

Kandemir, Hatay için inandığı yolda yürüyenlerle buluştu

Teşkilatlardan Sorumlu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, İskenderun’da düzenlenen Ak Parti Hatay Ocak ayı Genişletilmiş İl Danışma Meclis Toplantısında önemli mesajlar verdi.

Ak Parti Hatay Milletvekilleri, MKYK üyeleri, İl ve İlçe başkanları, Belediye Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri ve partililerin yoğun katılımıyla düzenlenen toplantıda Kandemir, 2020 yılının Türkiye için şahlanış yılı olacağını söyledi.

Libya tezkeresi üzerinden muhalefet partilerini eleştiren Kandemir, “Milli mücadele veriyoruz diye bas bas bağırırken, Dışişleri Bakanımız tek tek gidip kendilerini bilgilendirirken, gelin bir kerede milletin yanında durun derken, yine ortaklaştılar karşımıza cephe oluşturdular” diye konuştu.

“Önümüzde güzel günler var”

Kandemir, milletin birliği sayesinde ülkeye saldırıların püskürtüldüğünü ifade ederek, “15 Temmuz’da başaramayanlar aradan zaman geçti bu sefer dediler ki ‘Bu millet paraya tamah eder. Eğer bunların ekonomisiyle oynarsak diz çöker’. Ve bir saldırı başladı. Bir saldırı başladı ki dolar 20 lira olacak diyenleri duyuyorduk o günlerde. Yine başaramadılar. Avuçlarını ovuşturdular, avuçlarını ovuşturduklarıyla kaldılar. Allah’a hamdolsun yaralandık mı? Yaralandık ama diz çöktüremediler. Mesele ne biliyor musunuz? Saldırı insanımıza değil, esasında milletin aziz ruhuna. Saldırı bir kişiye değil, bu milletin inancına. Başaramadılar. Bu necip millet birliğini, beraberliğini, izzetini, şerefini, bağımsızlığını muhafaza etti ve liderinin yanında kenetlendi o günleri geride bıraktı. Şimdi önümüzde güzel günler var” dedi.

Hatay’ın birlik ve beraberliğiyle örnek bir il olduğuna vurgu yapan Kandemir, Hatay için inandığı yolda yürüyen teşkilat mensuplarına toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"