Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İskenderun’da

Yayınlanma Zamanı : 19 Ocak 2020 Saat: 7:00

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İskenderun’da

Bugün gerçekleşecek olan Ocak Ayı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı için İskenderun’a gelen Teşkilatlardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, il ve ilçe teşkilatıyla toplantı öncesi inceleme ve değerlendirme toplantısında biraraya geldi.

AK Parti Genel Merkez Yöneticileri, AK Parti Hatay Milletvekilleri, çevre illerden gelen milletvekilleri, önceki dönem AK Parti Hatay Milletvekilleri, Ak Parti İl ve İlçe başkanları, belediye başkanları ve çok sayıda partilinin katıldığı toplantıda İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, konuklarını ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, İskenderun ve belediyenin çalışmaları hakkında genel bilgiler aktardı.

Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir de Ak davanın Hatay’da yükünü omuzlayan teşkilatın sesine kulak verdi ve istişarelerde bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"