ALİKEV’den güzel bir haber var!

Yayınlanma Zamanı : 18 Ocak 2020 Saat: 8:00

ALİKEV’den güzel bir haber var!

Ali İsmail Korkmaz Burs Fonu, daha fazla öğrencinin eğitim hayatına ışık olabilmek için Emel Anne’nin kampanyasıyla bu yıl 210 öğrenciye burs verecek. İstanbul Maratonu’nda eğitime katkı için koşan gönüllüler ve bağışçılardan toplanan paralarla ALİKEV bu yıl 52 lise ve 158 üniversite öğrencisinin bir yıllık bursunu karşılayacak.

Düşlerin Peşinde adım atan gönüllü ve bağışçılara teşekkür eden ALİKEV’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;  “Beş yıl önce Ali İsmail’in yarım kalan düşlerini yaşatmak için çıktığımız yolda sizlerle birlikte büyüyoruz. Ali İsmail Korkmaz Burs Fonu için binlerce koşucumuzun Düşlerin Peşinde attığı adımlar, gönüllü ve bağışçılarımızın destekleriyle düşlerine umut olduğumuz öğrencilerimiz çoğalıyor. 2018-2019 eğitim öğretim döneminde 167 olan bursiyer sayımız, bu sene binlerce gönüllümüz ve bağışçımızın desteğiyle toplanan kaynakla 210’a yükseldi. Ali İsmail Korkmaz Burs Fonu’na verdiğiniz destek bu sene 52 lise ve 158 üniversite öğrencimizin bir yıllık bursunu karşıladı. Her nerede olursa olsun bize ulaşan, attığı adımlarla düşleri büyüten tüm gönüllülerimize ve bağışçılarımıza çok teşekkür ederiz. Ali İsmail Korkmaz Burs Fonu’na tüm sene boyunca destek olabilirsiniz. Düşlerin Peşinde beraber büyüyoruz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"