Bu fuarda istihdam var, iş var!

Yayınlanma Zamanı : 25 Kasım 2019 Saat: 16:06

Bu fuarda istihdam var, iş var!

12’nci Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı, 03-04 Aralık 2019 tarihlerinde İskenderun Teknik Üniversitesi Merkez Kampüsü’nde işverenlerle, iş arayanları buluşturacak. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olurları, Hatay Valiliği himayeleri, Hatay Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü organizasyonu ile düzenlenecek olan Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’nda 100’e yakın firma stant kurmasının yanısıra, 2 gün boyunca konferanslar, iş fırsatları, seminerler, eğitimler, kariyer ve stajlar iş arayan vatandaşları bekliyor olacak.

03 Aralık 2019 tarihinde saat 10.30’da İskenderun Teknik Üniversitesi Merkez Kampüsü’nde kapılarını ziyaretçilerine aralayacak olan fuarda 03 Aralık 2019’da saat 10.30’da MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, saat 13.30’da Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, saat 14.00’da ise TOBB Genç Girişimciler Hatay il Başkanı Ali Dablan konuşmacı olarak katılacak.

04 Aralık 2019 tarihinde ise saat 10.30’da Vodafone Yetenek Stratejisi ve Geliştirme Müdürü Hakan Derviş Koçak, saat 11.00’da Watch X CBO Sorumlusu Salih İçsal, 13.30’da Limak Port İnsan Kaynakları Müdürü Ozan Boran, saat 14.00’da ise Tosyalı Holding İnsan Kaynakları Müdürü Serkan Ayvataş da konferansları ile fuara destek olacak.

İstihdam, başarı, yaratıcılık, üretim, kalkınma ve gelişme konularının ele alınacağı Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarında ayrıca 04 Aralık 2019 tarihinde saatler 10.00’ı gösterdiğinde ise Türk Kızılay’ı işbirliği ile büyük bir kan bağışı kampanyası da düzenlenecek.

Hatay Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nden yapılan duyuruda, “Fuarımızda standlarımızda işveren ve iş arayan vatandaşlarımızı buluşturuyor, istihdamı artırmak amacıyla önemli adımlar atıyoruz. Bu buluşmalarımıza ek olarak konferanslar ile şirketlerimizi ve vatandaşlarımızı bilgilendirecek önemli bilgileri de paylaşma imkanı yakalıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı fuarımıza davet ediyoruz. Çünkü, bu fuarda istihdam var, iş var’ denirken, fuarın yanısıra, “Ülken için Kan Ver, Can Ver” sloganı ile düzenlenecek kan bağışı kampanyasına da tüm vatandaşlar davet edildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"