Başkan Tosyalı, Ankara’da ‘Özel’likle ziyaret etti

Yayınlanma Zamanı : 19 Kasım 2019 Saat: 14:55

Başkan Tosyalı, Ankara’da ‘Özel’likle ziyaret etti

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ile birlikte AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen grup toplantısına katıldı.

Grup toplantısının yanısıra İskenderun’a yapılacak olan yatırımlar ve planlanan çalışmalar ile ilgili Ankara’da çeşitli temaslarda bulunacak olan Başkan Tosyalı, toplantı öncesi AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ile bir araya gelerek hizmetler ve projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Halka hizmet noktasında durmadan çalıştıklarını ifade den Başkan Fatih Tosyalı,” Bölge milletvekillerimiz ve Bakanlarımız ile sürekli her zaman diyalog halindeyiz. Sağ olsunlar her zaman bizlere destek oluyorlar. Gerek İskenderun ve bölgemizdeki konularda hükümet nezdinde ve Bakanlıklarda projelerin hızlandırılması konusunda gayret gösteriyorlar. Hepsine çok teşekkür ediyoruz” diyerek, bakanlık ziyaretlerine devam edeceği mesajını verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"