Lise bahçesi belediyenin desteğiyle renklendi!

Yayınlanma Zamanı : 16 Kasım 2019 Saat: 13:06

Lise bahçesi belediyenin desteğiyle renklendi!

İskenderun Belediyesi tarafından İbn-i Sina Anadolu Lisesi bahçesine yapılan çim futbol sahası ve çevre düzenlemesi için okul idarecileri ve öğrencileri Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür etti.

İbn-i Sina Anadolu lisesine ziyarette bulunan Başkan Tosyalı, okul bahçesinde öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı.

İskenderun Belediyesi olarak özellikle gençlerin sporla uğraşmaları konusundaki çalışmalara destek verdiklerini ifade den İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, eğitim kurumlarının yanı sıra İskenderun’da faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine de özellikle malzeme ve yer temini yaparak gençlerin spora yönelmesi konusunda desteklerinin sürdüğünü ifade etti.

Öğrencilerin daha sağlıklı ve rahat spor yapabilmeleri açısından yapılan sahasının önemine değinen okul idarecileri desteğin çok değerli olduğunu ifade ederek, Başkan Tosyalı’ya teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"