Hepsinin ortak paydası; eğitim

Yayınlanma Zamanı : 13 Kasım 2019 Saat: 16:11

Hepsinin ortak paydası; eğitim

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İçişleri Bakanlığı’nın talimatı ve Hatay Valiliği’nin koordinesinde uygulanan “Halk ile Buluşma ve Eğitim İstişare Toplantısı’nı İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ev sahipliğinde düzenledi.

Devlet okullarının genel durumu ve eğitim hizmetlerinin işleyişi hakkında çözüm odaklı istişare amacıyla düzenlenen toplantıya; İskenderun Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdür Vekili Fatma Tunç, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Yanmaz, civardaki okulların idarecileri ile okul aile birliği başkanları ve Barbaros Mahallesi Muhtarı Sebahattin Anlamaz katıldı.

Toplantı öncesi, okul binasını gezerek okulun genel durumu hakkında yöneticilerinden bilgiler alan Kaymakam İskender Yönden, okulun genel durumuna yönelik yaptığı incelemenin akabinde okul idarecileri, okul aile birliği yöneticileri, öğrenci velileri ve mahalle muhtarı ile bir araya gelerek, sorun ve ihtiyaçlar hakkında detaylı bir değerlendirme toplantısı yaptı.

Toplantıya ev sahipliği yapan İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Yıldırım, okulun genel durumu hakkında bilgiler verdikten sonra, civarda bulunan anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki okulların idarecileri tarafından da bilgi paylaşımı yapılarak, devlet okullarının durumu masaya yatırıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"