Levent Yılmaz’ın acı günü!

Yayınlanma Zamanı : 09 Kasım 2019 Saat: 17:51

Levent Yılmaz’ın acı günü!

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz’ın kuzeni 49 yaşındaki Münire Ayturan kendi çalıştığı ve tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Cenaze töreni için memleketi Ordu’ya giden Levent Yılmaz, bugün Perşembe İlçesi’nde kuzenini son yolculuğuna gözyaşlarıyla uğurladı.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde onkoloji hemşiresi olarak görev yapan Münire Ayturan için çalışma arkadaşları gözyaşlarına boğuldu.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 23 yıldır hemşire olarak görev yapan Münire Ayturan (49), 3 ay önce yakalandığı kanser hastalığına yenik düşerek tedavi altında bulunduğu görev yaptığı hastanede hayatını kaybetti.

Münire hemşire için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi önü ile ayrıca Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Nükleer Tıp Merkezi önünde iki ayrı tören düzenlendi.

Törene, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Şen, başhekim yardımcıları, hastane idarecileri, sağlık sendikası temsilcileri, mesai arkadaşları ve sağlık çalışanları katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"