Recep Atakaş adı bile yeter!

Yayınlanma Zamanı : 06 Kasım 2019 Saat: 14:33

Recep Atakaş adı bile yeter!

Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer’in Teşekkür Belgesi verdiği en fazla üretim ve hizmet geliri sağlayan 20 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında Hatay’dan iki lise yer aldı.

Recep Atakaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Payas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ödülün yanısıra, 2019 yılının 10 ayında en fazla üretim ve hizmet geliri sağlayan 20 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında en yüksek gelir sağlanan iller sıralamasında Hatay’ı Ankara ve Antalya’nın ardından üçüncü sıraya taşıdı. Liseler arasında Ankara’da 10 ayda yaklaşık 20 milyon, Antalya’da 14 milyon ve Hatay’da ise 11 milyon liralık üretim gerçekleşti.

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer, 2019’un 10 ayında en fazla üretim ve hizmet geliri sağlayan 20 mesleki ve teknik Anadolu lisesi müdürüne teşekkür belgelerini törenle verirken, Recep Atakaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Kıymacı ile Payas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Süreyya Rifaioğlu da ödüllerini Hatay adına büyük bir gururla aldı.

Teşekkür belgesi alan 20 okul şöyle sıralandı; “Adana Seyhan Nezihe Yalvaç, Aksaray Uluırmak, Ankara Altındağ Zübeyde Hanım, Ankara Altındağ Yıldırım Beyazıt, Antalya Muratpaşa Falez, Antalya Kaş, Aydın Kuşadası Güvercinada, Balıkesir Ayvalık Cunda, Bolu İzzet Baysal Abant, Çanakkale Yenice, Hatay Dörtyol Recep Atakaş, Hatay Payas, Konya Ereğli TOKİ Şehit Hidayet Erdoğan, Kütahya Prof. Dr. Necmettin Erbakan, Kütahya Yoncalı, Mersin Tarsus, Samsun Atakum, Şanlıurfa Haliliye Urfa, Yalova Şaban Temuge ile Yozgat Fatih mesleki ve teknik Anadolu liseleri”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"