Bu çocuklar zeka küpü!

Yayınlanma Zamanı : 04 Kasım 2019 Saat: 13:08

Bu çocuklar zeka küpü!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, yeni haftaya İskenderun Naciye – Suna – Oktay Tekin İlkokulunu ziyaret ederek başladı.

Fırsat buldukça eğitim kurumlarını ziyaret eden Yönden, ilkokul öğrencileriyle buluşmasının ardından, Abdullah Sayek Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ile birlikte okul idarecileri ile bir araya gelen Kaymakam Yönden, okulların genel durumu hakkında da istişare bulundu.

İskenderun Naciye – Suna – Oktay Tekin İlkokulu’nda sınıfları ziyaret ederek, öğrenciler ile aynı sırayı paylaşan Kaymakam Yönden, 1.sınıf öğrencileriyle bir süre sohbet etmesinin ardından oyuncak olarak zeka küpü dağıttı.

Kantinlere hijyen kontrolü

Kaymakamı İskender Yönden, Abdullah Sayek Anadolu Lisesi ziyaretinde ayrıca okul kantinini de inceledi. Çocukların sağlıklı ve hijyenik bir ortamda sağlıklı besinler tüketmesi konusunda yüksek hassasiyet gösteren Kaymakam Yönden, okul kantininin genel durumunun yanı sıra kantin de satışa sunulan ürünlere yönelik inceleme yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"