TSK Vakfı, gönülleri birleştirdi

Yayınlanma Zamanı : 21 Ekim 2019 Saat: 16:16

TSK Vakfı, gönülleri birleştirdi

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı(TSKGV) İskenderun Fahri Tanıtım Kurulu tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

Ziraat Bahçesi’nde düzenlenen programa; Kaymakam İskender Yönden’in yanı sıra Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ve TSK Güçlendirme Vakfı Fahri Tanıtım Kurulu Bşk. Kazım Gökmen ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Kaymakam İskender Yönden ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, TSK Güçlendirme Vakfı İskenderun Fahri Tanıtım Kurulu Üyeleri ile gönül sofrasında bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti dile getirirken, vakfın çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Kaymakamı Yönden ve Başkan Fatih Tosyalı, kahvaltının ardından, yoğun bir çalışma temposu içerisinde şehrin sorun ve eksiklerini tespit etmek amacıyla, sahil şeridinde incelemelerde bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"