Tosyalı’nın Ankara temasları kaldığı yerden devam!

Yayınlanma Zamanı : 21 Ekim 2019 Saat: 15:14

Tosyalı’nın Ankara temasları kaldığı yerden devam!

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bir dizi ziyaret ve görüşmelerde bulunmak üzere bugün yeniden Ankara’ya gitti.

Belediyenin bakanlıklardaki işlerini takip etmek üzere Ankara’ya giden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Nadir Ünal ile birlikte Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ü, AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel’i, AK Parti Genel Merkezinde AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin’i ve Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret etti.

Ankara’da, kentimize yapılacak yatırımlar ve hizmetlere dair fikir alışverişinde bulunduklarını da ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,“ Belediyemiz ile ilgili projelerin takibi ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’dayız. Bölge milletvekillerimiz ve bakanlarımız ile sürekli her zaman diyalog halindeyiz. Sağolsunlar her zaman bizlere destek oluyorlar. Gerek İskenderun ve bölgemizdeki konularda hükümet nezdinde ve Bakanlıklarda projelerin hızlandırılması konusunda gayret gösteriyorlar. Burada ayrıca halka hizmet noktasında Hatay, İskenderun’umuz ile ilgili değerlendirmelerde bulunuyor, alternatif yol güzergah çalışmaları ile yapılması planlanan projeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz. Göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı Adalet Bakanımıza, AK Parti Genel Sekreterimiz Fatih Şahin’e, AK Parti Hatay Milletvekilimiz Abdulkadir Özel’e ve bölge milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Bizler her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ankara’daki temaslarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"