Fatih Tosyalı, meleklerin duasını aldı!

Yayınlanma Zamanı : 08 Ekim 2019 Saat: 12:11

Fatih Tosyalı, meleklerin duasını aldı!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Özel Beyaz Melek Bakım Merkezi’nde barınmakta olan vatandaşlarla kahvaltıda biraraya geldi.

İskenderun Belediyesi ev sahipliğinde 3 Nolu Sosyal Tesis’de düzenlenen kahvaltıya, İlçemiz Kaymakamı Sayın İskender Yönden ve İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı’nın yanısıra Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Nadir Ünal, Ahmet Keskin, M. Ali Dokuzoğlu ve Doç.Dr.Ayşe Nesin Oğuzhan Akkoca ile elleri öpülesi saygıdeğer büyükler katıldı.

Melek Bakım Merkezi’nde kalan büyüklerle yakından ilgilenen Kaymakam Yönden, “Hayat tecrübeleriyle bizlere yol ve nizam gösteren, geçmişin tanığı ve bugünlerimizin mimarları olarak gördüğümüz elleri öpülesi siz saygıdeğer büyüklerle birarada olmaktan mutluluk duydum” diyerek, herhangi bir istek yada ihtiyaçları olup olmadığını sordu.

Konuklarıyla tek tek ilgilenen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da, “Yaşlı vatandaşlarımızın her zaman yanlarındayız” derken, büyüklerin bir gün değil, her zaman hatırlanması gerektiğini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"