Ali Ege’nin kemeri ses getirdi

Yayınlanma Zamanı : 08 Ekim 2019 Saat: 14:27

Ali Ege’nin kemeri ses getirdi

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İçişleri Bakanlığı tarafından “Hayatı Korumak İçin Kemerin Ses Getirsin” sloganıyla gerçekleşen yarışmaya katılarak, ilk 100’e giren 6 yaşındaki Ali Ege Kızılay’ı ödüllendirdi.

Ali Ege Kızılay ve ailesini İlçe Emniyet Müdürlüğü makam odasında misafir eden Kaymakam İskender Yönden, emniyet kemeri kullanımıyla ilgili toplumumuzu bilinçlendirmeye destek vermesi ve bu konuda yürütülen farkındalık çalışmalarına katkıda bulunmasından dolayı tebrik ederek, scooter ve kask hediye etti.

Kaymakam Yönden,  Kurban Bayramı dönemini kapsayacak şekilde, aileleri ile birlikte seyahat eden çocuklardan, araç sürücüsü ve araçtaki diğer yolcuları emniyet kemerlerini takmaları konusunda bilinçlendirdiği ve uyardığı videolarını #kemerinsesgetirsin hashtagini etiketleyerek TrafikEgm twitter adresine gönderdiğini ve en çok beğeniyi alan ilk 100 çocuğun scooter ve kask ile ödüllendirildiğini anımsattı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"