Başkan Tosyalı’dan nezaket turu

Yayınlanma Zamanı : 21 Eylül 2019 Saat: 14:05

Başkan Tosyalı’dan nezaket turu

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Dörtyol, Erzin ve Payas belediye başkanlarını ziyaret etti.

Sırasıyla Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu ve Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’ı ziyaret eden Başkan Tosyalı, belediye başkanları ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirtti.

Belediye başkanları ile sık sık bir araya geldiklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı,”Belediye başkanı arkadaşlarımızı ziyaret ediyor uyguladığımız projeler ve yürüttüğümüz çalışmalarla ilgili fikir teatisinde bulunuz.Halkımıza en iyi hizmeti verebilmek adına istişarelerimizi sürdüreceğiz.Hepimizin amacı bu aziz millete hizmet etmektir.Bizler halkımıza en iyi hizmeti vermek için yoğun bir gayret gösteriyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Bu konuda herkesin görüş öneri ve düşüncelerini dinliyoruz. Bölgeyi bir bütün olarak ele almak gerekiyor. Tüm ilçe belediye başkanlarımız ile halka hizmet noktasında istişarelere devam edeceğiz. İskenderun’un her anlamda kalkınması ve gelişmesi noktasında her türlü fikri öneriyi önemsiyoruz. Tüm beldiye başkanı arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Belediye başkanları da gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetlerini ifade ederken ziyaretler sohbet ortamında devam etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"