Karabörk Ailesi’nin sağlık durumunda son durum!

Yayınlanma Zamanı : 10 Eylül 2019 Saat: 11:10

Karabörk Ailesi’nin sağlık durumunda son durum!

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, hastanede ziyaret ettiği Hatay İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ve ailesinin sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ile birlikte Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gelerek yaralılar hakkında bilgi alan Vali Şimşek, Müdür Kamil Karabörk’ün ailesi ile birlikte Bodrum’a tatile gitmek üzere yola çıktıklarını söyledi.

Müdür Karabörk’ün kontrol amacıyla yoğun bakımda olduğunu ifade eden Vali Şimşek, “Hatay Emniyet Müdürü Kamil Karabörk (53), kızları Fatma Nezihe(25) ve Elif Aybüke (23) ile damadı Mehmet Ali Kazğı şu anda hastanemizde tedavi altındalar. Yine bu kazada maalesef Hatay Emniyet Müdürümüzün eşi Zuhal Karabörk’ü (52) kaybetmiş durumdayız. Kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Emniyet Müdürümüz ve kızı şu anda kontrol amaçlı yoğun bakıma alındı. Damadının durumu iyi. Diğer kızının da vücudunun değişik yerlerinde kırıklar var, ameliyata alındı. TIR’ın şoförü şu anda gözaltında. Emniyet Müdürümüzün Adana’dan çıkıp Antalya, Konya oradan da Bodrum’a gitme niyetleri varmış. Sanıyorum navigasyondan dolayı ana yoldan biraz çıkıp Bor üzerinden gitmek istemişler ve maalesef Bor yakınlarında da bu kaza meydana gelmiş” dedi.
Vali Şimşek, kavşaktaki ışıklarda problem olup olmadığının ve kazanın nasıl meydana geldiğinin araştırıldığını sözlerine ekledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"