Numune Çamlık Mevkii hep böyle pırıl pırıl kalsın!

Yayınlanma Zamanı : 29 Ağustos 2019 Saat: 17:08

Numune Çamlık Mevkii hep böyle pırıl pırıl kalsın!

Adalet Bakanlığı Denetimli Serbestlik Daire Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde başlatılan “Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi” çerçevesinde İskenderun’daki hükümlüler de çevre temizliği yaptı.

İskenderun Cumhuriyet Başsavcılığı, İskenderun Belediyesi ve İskenderun Denetimli Serbestlik Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen etkinliğe İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve belediye başkan yardımcısı Kemal Nadir Ünal ile birlikte ilgili yetkililer de katıldı.

Toplumsal sorumluluk kapsamında kurumlar arası iş birliğinin artırılmasının amaçlandığı proje kapsamınhda Numune Mahallesi Çamlık Mevkii’nde hükümlülerin gerçekleştirdiği çevre temizliğinin önemine değinen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ‘Temiz çevre herkesin hakkı, çevrenin korunması ise herkesin görevidir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"