Ferra Filtre, markalaşma sürecini hızlandırdı

Yayınlanma Zamanı : 06 Ağustos 2019 Saat: 10:51

Ferra Filtre, markalaşma sürecini hızlandırdı

İTSO Yönetimi ve İSTE İdari Kadrosu, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Ferra Filtre’yi ziyaret ederek, kurulacak olan Kaynak Teknolojileri Mükemmeliyet Merkezi ile ilgili bilgiler verdi.

İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve İskenderun Teknik Üniversitesi Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Öğr. Üyesi Dr. Ersin Bahçeci, Ferra Filtre Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kirmit ve Ferra Filtre Genel Koordinatörü Can Teymur ile görüştü.

Ferra Filtre  yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kirmit ve Ferra Filtre Genel Koordinatörü Can Teymur, markalaşma sürecine yönelik çalışmalarını hızlandırdıklarını belirterek, “Otomobil, kamyon, TIR, hafif ticari araç, zirai araçlar ile ağır iş makineleri için yağ, yakıt, hidrolik hava ve hava kurutucu filtreler üreten Ferra Filtre, yeni üretim anlayışıyla markasını güçlendirecek. Şirketimiz, ayrıca pazarın ihtiyacını karşılayacak yeni ürünlere yönelmeyi hedefliyor. 30 bini kapalı alan olmak üzere toplam 110 bin metrekarelik alana sahip tesislerimizde firma olarak Türkiye, Balkanlar ve Ortadoğu’nun sektördeki en büyük yatırımcılarından bir tanesi olduk. Yılda 6 milyon adet üretim kapasitesi ile ticari hayatına başlayan şirketimiz, üretimde kullanılan son teknoloji makine ve cihazların yanı sıra konusunda uzmanlara istihdam sağlıyor” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"