İskenderun’u daha da güzelleştiren buluşma

Yayınlanma Zamanı : 31 Temmuz 2019 Saat: 17:22

İskenderun’u daha da güzelleştiren buluşma

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ilçenin can damarı esnaflarla biraraya geldi.  İskenderun Belediyesi 4’nolu sosyal tesislerinde AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve AK Parti İlçe Başkanı Abdulkerim Güven’in de katılımıyla düzenlenen esnaf buluşmasında, Başkan Tosyalı esnafla çay-simit eşliğinde sohbet ederek,  hem sorunları dinledi, hem de fikir alışverişinde bulundu.

Her zaman vatandaşa öncelik veren, esnafın yanında olan ve esnafla kurduğu sıcak ilişkilerle adından söz ettiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sorunların çözülmesi ve İskenderun’a değer katmak için gayret gösterdiklerini dile getirdi.

Toplantıda belediye faaliyetlerinden bahseden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı hizmet önceliğinin esnaf ve vatandaş olduğunun vurgusunu yaparak, bu tür toplantıların devam edeceğinin altını çizdi.

Esnafın her zaman yanında olduğunu ve esnafa verdiği desteğin devam edeceğini söyleyen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya esnaflar da toplantıdan dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"