Tenis Milli Takımı ‘Hatay’a emanet

Yayınlanma Zamanı : 24 Temmuz 2019 Saat: 17:12

Tenis Milli Takımı ‘Hatay’a emanet

Hatay Büyükşehir Belediyesi Tenis Baş Antrenörü Mehmet Doğan, Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenen Avrupa Ferdi Şampiyonası’nda Türk Milli Antrenörü olarak görevlendirilerek, Hatay’ın gururu oldu. 15 yıllık spor kariyerinde tenis sporu adına önemli başarılar kazandıran Doğan, Hatay’ı spor kenti yapma adına birbirinden değerli projeler üreten Başkan Savaş’ın bu girişimlerine büyük katkı sunan bir antrenör olarak tanınıyor.

1982 İskenderun doğumlu olan ve Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Mezunu olarak birçok başarıya imza atmanın yanında, milli takıma da oyuncu yetiştiren Doğan, son 5 yıldır Hatay Büyükşehir Belediyesi Tenis Baş Antrenörü olarak kentin tenis sporunda en üst seviyelerde temsil edilmesi için verdiği çabaların meyvelerini topluyor.  Teniste Hatay’ın en genç ve başarılı sporcusu olarak milli takıma seçilen Haydar Cem Gökpınar’ın da başarısının mimarı olan Doğan, Çek Cumhuriyeti’nde Türk bayrağını gururla dalgalandırıp, ülkeye dereceyle dönmenin planlarını yapıyor.

15 yıllık antrenörlük geçmişi ve Hatay Büyükşehir Belediyesi tenis altyapısında imza attığı başarıların tesadüf olmadığını söyleyen Türk Tenis Milli Takımı’nın antrenörü Mehmet Doğan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve yöneticilerine spora ve sporcuya vermiş olduğu destekler ile başarısına sunduğu katkılardan dolayı teşekkür etti. Türkiye’yi ve Hatay’ı en iyi şekilde temsil edeceğinin sözünü veren Doğan, üstlendiği sorumluluğun farkında olduğunu, ülke sporuna hizmet etmekten de büyük gurur duyduğunu ifade ederek, milli takım antrenörü olarak katılacağı turnuvaya damga vuracaklarına inandığını ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"