Fatih Tosyalı’dan en özel selfi

Yayınlanma Zamanı : 20 Temmuz 2019 Saat: 22:17

Fatih Tosyalı’dan en özel selfi

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın selfi zincirine Kıbrıs Gazileri de dahil oldu.

Samimiyeti ve içtenliğiyle iletişim kurduğu İskenderunluların gönlüne giren Tosyalı, her toplantıyı ve etkinliği bizzat kendi eliyle çektiği selfi fotoğrafı ile  ölümsüzleştirirken, en özel fotoğrafı gazilerle birlikte çekti.

Kıbrıs Barış Harekatı’nın 45. yıldönümü dolayısıyla Türkiye Muharip Gazileri Derneği Hatay Temsilciliği tarafından düzenlenen mehteranlı yürüyüşün ardından Kıbrıs Gazileri ile de selfi çektiren Başkan Tosyalı, fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Başkan Tosyalı, anlam yüklü fotoğraf için, “Türkiye Muharip Gazileri Derneği temsilciliği tarafından düzenlenen yürüyüşe ellerimizde şanlı Türk bayraklarımız ile birlikte katıldık. 20 Temmuz 1974 yılında yazılan muhteşem Kıbrıs destanının 45. yılını sevgili gazilerimizle anıt alanında kutlayıp, bu anı ölümsüzleştirdik. Gazilerimize olan minnet duygularımız sonsuza kadar sürecek” diye yazdı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"