Arsuz ve Antakya EXPO’suna 30 yıllık onay

Yayınlanma Zamanı : 12 Temmuz 2019 Saat: 18:50

Arsuz ve Antakya EXPO’suna 30 yıllık onay

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz Ayı Olağan Toplantısı’nı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş başkanlığında gerçekleştirildi.

Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (Eski İl Özel İdare) binasındaki meclis toplantısında 2’si ek olmak üzere toplamda 37 madde görüşülerek karara bağlandı.

Mecliste, Fen İşleri Daire Başkanlığı’nın Antakya ve Arsuz ilçelerinde bulunan EXPO alanlarının yap, işlet, devret şekliyle 30 yıla kadar ihalesinin yapılabilmesi için encümene yetki verilmesi teklifi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
• Büyükşehir Belediye Meclisinin 14.06.2019 tarihli toplantısında alınan 126 sayılı karar ile gündeme alınan ve Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen; belediyemizce yapılacak ve devam etmekte olan projelerimizin finansmanında kullanılmak amacıyla 70.000.000,00 TL borçlanmaya izin verilmesi ile ilgili komisyon raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
Bir sonraki olağanüstü meclis toplantısının Temmuz ayının sonunda yapılmasına karar verildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"