‘Zorlu’ sınavın şampiyonu ödüllendirildi

Yayınlanma Zamanı : 11 Temmuz 2019 Saat: 17:05

‘Zorlu’ sınavın şampiyonu ödüllendirildi

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, 2019 Liselere Giriş Sınavı(LGS)’nda 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan İskenderun Atatürkçü Düşünce Ortaokulu öğrencisi İlker Zorlu’yu ödüllendirdi.

Kaymakamlık makamında gerçekleşen ödül takdimi esnasında; İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, Atatürkçü Düşünce Ortaokulu İdarecileri ve İlker Zorlu’nun ailesi hazır bulundu.

Kaymakam Yönden; gelecek dönemlerde siyaseti, bürokrasiyi, mühendisliği, sporu, sanatı temsil edecek olan gençlerin ülkeyi bulunduğu yerden çok daha iyi yerlere taşıyacaklarına inancının tam olduğunu belirterek, İlker Zorlu’yu altın takarak ödüllendirdi.

Zorlu’yu başarısından dolayı tebrik eden Kaymakam Yönden, eğitim hayatında da başarılar diledi.

Özel etüt veya kurs desteği almadan, sadece okulun hafta sonu verdiği geliştirme kursuna giderek ve düzenli çalışarak 500 tam puan alma başarısını gösteren İlker Zorlu da Kaymakam Yönden’e ödülden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"