Spor okulları ile yaz tatili daha keyifli

Yayınlanma Zamanı : 09 Temmuz 2019 Saat: 16:31

Spor okulları ile yaz tatili daha keyifli

İskenderun Belediyesi, İlçe Spor Müdürlüğü ve İskenderun Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Yaz Spor Okulları 9 branşta toplam 2200 öğrenci ile devam ediyor.

Okulların tatile girmesiyle başlayan ve büyük ilgi gören kurslarda öğrencilere forma ve malzemeleri ücretsiz teslim edilirken, her branşın hocaları, öğrenciler ile yakından ilgilenerek güzel bir sezon geçirmeleri için büyük bir çaba gösteriyor.

Basketbol, futbol, voleybol, Kickboks Karate, tenis, masa tenisi, jimnastik ve okçuluk branşlarında başlayan ‘Yaz Spor Okuları’ bu yıl Halk Eğitim Merkezi (İHEM) ve İlçe Spor Müdürlüğü’nün de katkıları ile daha görkemli bir hale geldi.

Önceki yıllardan daha çok sporcunun katıldığı kurslar İskenderun Belediyesi’ne ait tesislerde branş hocalarının önderliğinde büyük bir heyecanla devam ederken, vatandaşlarımızın da bir hayli memnun oldukları gözlendi.

İskenderun belediye Başkanı Fatih Tosyalı, farklı branşlardaki kursların hepsine ayrı ayrı katılarak sporculara başarılar dilerken, katılımlarından dolayı da ailelerine teşekkür etti. Çocuklarımızın geleceğimizin teminatı olduğunu önemle hatırlatan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, spora ve sporcuya her zaman destek olacaklarını, bu kursların önümüzdeki yıllarda daha farklı birçok branşta devam edeceğini kaydetti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"