Necla Hemşireye diploma sürprizi

Yayınlanma Zamanı : 08 Temmuz 2019 Saat: 11:07

Necla Hemşireye diploma sürprizi

İSTE’de açılan İş Sağlığı Güvenliği (İSG) Tezsiz Yüksek Lisans Programı’nı başarıyla bitiren gazeteci Ufuk Aktuğ’un eşi İskenderun Devlet Hastanesi hemşiresi Necla Aktuğ; diplomasını, uzun yıllar beraber çalıştığı Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’in elinden aldı.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü bünyesinde açılan İş Sağlığı ve Güvenliği 2.nci Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Programı’nı başarıyla bitiren ve İskenderun Devlet Hastanesi’nde hemşire olarak çalışmakta olan Necla Aktuğ’a diploma töreninde büyük bir sürpriz yapıldı.

İSTE İş Sağlığı Güvenliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı’ndan mezun olan Necla Aktuğ diplomasını almak üzere sahnede beklerken, diplomasını takdim etmek üzere uzun yıllar birlikte çalıştığı Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven davet edildi. Yıllarca birlikte mesai yaptığı Dr. Asaf Güven’in elinden diplomasını alan Necla Aktuğ’un sevinci, törenin en renkli görüntülerinden birini oluşturdu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"