İşte, Hatayspor’un yeni A Takımı

Yayınlanma Zamanı : 06 Temmuz 2019 Saat: 17:54

İşte, Hatayspor’un yeni A Takımı

Yeni sezona Süper Lig parolasıyla hazırlanan Spor Toto 1. Lig temsilcisi Hatayspor’da gerçekleşen olağanüstü genel kurulda başkanlığa Nihat Tazearslan getirildi. Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevini de yürüten Tazearslan döneminin resmen başladığı Hatayspor’da yapılan tüzük değişikliği ile 19 olan yönetim kurulu üye sayısı, 13 kişiye indirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede Prof. Dr. Mehmet Maden’in faaliyet raporunu okuması ve Denetleme kurulu raporlarının okunup ibra edilmesinin ardından tek liste halinde gidilen başkanlık seçiminde, Nihat Tazearslan başkanlığındaki liste divan başkanına sunuldu. Başka bir adayın çıkmadığı kongrede oy birliği ile Tazearslan, Hatayspor’un yeni başkanı seçildi.

Prof.Dr. Mehmet Maden Hatayspor’un 2018-2019 sezonunda Ziraat Türkiye Kupası ve Spor Toto 1. Lig’de elde ettiği başarılardan bahsederken, Büyükşehir Belediye Başkanı ve Onursal Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a, yönetim kurulu üyelerine, teknik ekibe, takıma ve tüm Hatayspor sevdalılarına teşekkür ederek, yeni başkan Nihat Tazearslan’a ve yeni yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

Bu göreve layık görülmenin haklı mutluluğunu yaşadığını ifade eden Hatayspor Başkanı Nihat Tazearslan, hedeflerinin Süper Lig olduğunu belirterek, “Mehmet Maden başkanlığındaki yönetim çok güzel işler başardı. 3 sene önce Hatayspor’umuz 3. Lig’e düşme durumundaydı. O noktadan bugünlere geldik hep birlikte. Çok büyük çileler, emekler verildi. Hedefimiz Süper Lig. İnşallah yeni yönetim Hatay’ımıza, Hatayspor’umuza hayırlı olur. Bu göreve layık gördüğünüz için teşekkür ederim” derken, yeni dönemde Hatayspor’a yakışır şekilde bir yönetim anlayışıyla hareket etmenin ve önümüzdeki sezon hep daha fazlası için çalışmanın sözünü verdi.

Nihat Tazearslan başkanlığındaki yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Aydın Toksöz, Doğan Samsun, Ender Yardımcı, İhsan Ar, Mehmet Bozkurt, Mehmet Savaş, Mustafa Özat, Nevzat İnan, Osman Oğuzhan Çolak, Rahmi Vardı, Selçuk Akıllı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"