HBB’nin su projesine EMEA Finans

Yayınlanma Zamanı : 03 Temmuz 2019 Saat: 14:01

HBB’nin su projesine EMEA Finans

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın çevreye, insana, doğaya ve kültürel dokuya karşı sorumluluk anlayışıyla yürüttüğü projeler kapsamında Hatay’da su sorunlarını çözmeye yönelik hayata geçirdiği, su projesi genişletilmesi ve geliştirilmesi projesi EMEA Finans tarafından ödüle layık görüldü.

EMEA Finans, yıllık Proje Finans Ödülleri 11. baskısında, Orta ve Doğu Avrupa bölgesinde üretilen projeler için 2018 yılının kazananlarını açıkladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin projesi de ödülü kazananlar arasında yerini aldı.

Londra’nın merkezindeki One Whitehall Place, Royal Horseguards Hotel’de düzenlenen Proje Finans Ödülleri 11. Hayır Yemeği’ne de katılmak üzere davet alan HBB, ödül alan diğer kuruluşların yöneticileri ve iş insanlarıyla bir araya gelerek yeni projeler hakkında istişarelerde bulunma olanağı yakaladı.

Bu yıl Türkiye’de ödül kazanan projeler arasında Yeni İstanbul Havalimanı, 1915 Çanakkale Köprüsü ve Malkara-Çanakkale otoyolu projeleri gibi nefes kesici altyapı projeleri yer aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"