Albay İrevül’den Hataylılara teşekkür

Yayınlanma Zamanı : 03 Temmuz 2019 Saat: 15:56

Albay İrevül’den Hataylılara teşekkür

Çanakkale Zaferi etkinliğinde okunan duada Atatürk’e yer verilmemesine tepki gösteren Albay Önder İrevül’ün Hatay’a tayininin çıkması Hataylıları heyecanlandırdı. Albay İrevül’ü karşılamak için sabırsızlanan Hataylılardan sevgi dolu binlerce mesaj alan İrevül, en kısa zamanda Hatay’a gelerek hasret gidereceğini söyledi.

Hataylıların sosyal medyada,  rekor kıran ‘Başımızın üzerinde yeri var! Hoşgeldin Komutanım’ şeklindeki paylaşımlarına duyarsız kalmayan İrevül, Hatay’ın Kurtuluşu’nun sevincini anlatan bir fotoğrafla birlikte yayınladığı teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi:  “Yarın ne getirir bilmiyorum. Sürgün sözünü hiç kullanmadım. Geçmişte çalıştığım yerler malum. Ben bu sene Hatay’a izin kullanmak için gelmeyi planlamıştım. İlk fırsatta görevli ya da izinli Hatay’a geleceğim. Binlerce mesaj atan sizlerle hasret gidereceğiz. Kabul ederseniz artık Hatay benim de memleketim. Güzel gönüllü, güzel insanlar. Teşekkür ederim. Eksik olmayın. Sizi seviyorum. ALBAY ÖNDER İREVÜL.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"