Bu ekip kalbinize iyi gelecek!

Yayınlanma Zamanı : 01 Temmuz 2019 Saat: 15:46

Bu ekip kalbinize iyi gelecek!

Ekim-2018 yılından itibaren hasta kabul eden Hatay Devlet Hastanesi’nde Kalp Damar Cerrahisi ekibi, bir ilke de daha imza attı. Her geçen gün başarılarının üzerine yenilerini ekleyen ekip, göğüs ağrısı şikâyetleriyle hastaneye gelen bir hastaya oldukça zor olan ve ekip gerektiren Aort Replasmanı ve Kroner Bypass ameliyatını eş zamanlı olarak gerçekleştirildi.

Bugüne kadar yaklaşık 90 hastaya başarılı operasyon gerçekleştiren Kalp Damar Cerrahisi ekibi, göğüs ağrısı şikâyetleriyle gelen hastanın yapılan muayene ve tetkiklerinde Kroner Arter ve Asendan Aort Anevrizması tespit edildi. Tetkik ve kontrolleri sonrasında, hastanın ameliyata alınılmasına karar veren ekip,zor bir ameliyatı başarıyla gerçekleştirdi.

Yapılan bu operasyonlarla birlikte, hasta ve hasta yakınlarının il dışına çıkmalarına gerek kalmadığını ifade eden Hatay Devlet Hastanesi yetkilileri, vatandaşın hizmet standartlarını yükseltmek amacıyla her türlü planlamanın yapıldığını ve en kaliteli sağlık hizmetlerinin sunulmaya devam edileceğini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"