Geleceğin sporcuları yaz spor okullarında

Yayınlanma Zamanı : 27 Haziran 2019 Saat: 10:13

Geleceğin sporcuları yaz spor okullarında

İskenderun Belediyesi’nin gençlere ve çocuklara dolu dolu bir yaz tatili geçirmelerine fırsat sunmak amacıyla düzenlediği yaz spor okulları törenle start aldı.

Belediye sahil kompleksinde İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın 12 ayrı branş için başlama vuruşu yaptığı törenlere belediye başkan yardımcıları, daire müdürleri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sporcular ve aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Geleceğin sporcuları yetişiyor

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından düzenlenen törende bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, geleceğin başarılı sporcularını yetiştirme gayretinde olduklarını belirterek, “Çocukların yaz dönemini verimli ve keyifli geçirmeleri için gerekli çalışmalar tamamlandı. Çocuklar için yapılacak her hizmette biz de varız. Özellikle çocukların ve gençlerin zihinsel ve bedensel gelişimleri ile sosyalleşmelerine katkı koymak, ayrıca yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla bu yaz spor okullarını düzenledik. Ücretsiz Yaz Spor Okulları kapsamında birçok branşta eğitim verilecek” dedi.

Bu kurslarda geleceğin sporcularının da yetiştiğine dikkat çeken Başkan Fatih Tosyalı, “7’den 70’e tüm vatandaşlara spor yaptırabilmek için tüm imkânlarını seferber etmeye devam edeceğiz. Bizler toplumun her kesimine hizmet götürme gayretindeyiz. Hizmetlerimiz bundan sonrada devam edecek. Bizlere bu kurslarda destek veren herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından yaz spor okullarının açılışı gerçekleştirildi.

Ardından Başkan Fatih Tosyalı, tek tek sporcularla ilgilenerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"