Yaz mevsiminde estetik işlemler yapılabilir mi?

Yayınlanma Zamanı : 24 Haziran 2019 Saat: 10:26

Yaz mevsiminde estetik işlemler yapılabilir mi?

İskenderun Gelişim Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Murat Uçak, yaz aylarında estetik ameliyat yapılamayacağı inanışının yanlış olduğunu ifade ederek, gelişen teknolojiyle birlikte artık uygulamaların her mevsimde kolay bir şekilde gerçekleştirilebildiğini belirtti.

Gelişen teknolojiyle beraber, hastaların gerçekleştirmiş oldukları estetik operasyondan kısa bir süre sonra normal hayatına dönebildiğini söyleyen Op. Dr. Murat Uçak, “Burun ameliyatları, meme küçültme ve büyütme, karın, kol ve bacak germe gibi ameliyatlardan sonra, kesi yerleri güneşten korunduğu takdirde, kolayca uygulanabilmektedir. Yazın estetik uygulamalar yaptıracaklara önerimiz, gündüz vakti güneş koruyucu kremlerle ve şapkayla korunmalarıdır. Yaz aylarında sadece leke tedavileri, bronz tene lazer epilasyon uygulamalarını tercih etmiyoruz” açıklamasında bulundu.

“Dolgu ve Botoks Yazın En Fazla Uyguladığımız İşlemler”

Yaz aylarında en kolay uygulan işlemlerin dolgu ve botoks işlemleri olduğunu belirten Op. Dr. Murat Uçak, “Yaz aylarında, özellikle göz çevremiz ve yüzümüzde kırışıklıklar daha sık görülmektedir. Bu nedenle botoks ve dolgu işlemleri, yaz aylarında en fazla uygulanan kolay ve rahat işlemler olarak sınıflandırılabilir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"