CHP’li meclis üyeleri eğitimden geçti

Yayınlanma Zamanı : 19 Haziran 2019 Saat: 13:43

CHP’li meclis üyeleri eğitimden geçti

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Okulu ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı’nın işbirliğiyle hazırlanan “Belediye Meclis Üyeleri İçin Yerel Yönetim Eğitimi” Hatay’da da gerçekleşti.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı ve önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı Aytuğ Atıcı ve Parti Okulu Eğitmenleri tarafından CHP’li meclis üyelerinin katılımıyla Defne Evi’nde düzenlenen eğitimde, 31 Mart Yerel Seçimlerinde seçilen belediye meclis üyelerine insan odaklı ve daha yaşanabilir kentler yaratmak hedefiyle partinin yerel yönetim vizyonu anlatıldı.

Parti İçi Eğitim Sorumlusu Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, yerel yönetim eğitiminin altı dersten oluştuğunu ve CHP´nin yerel yönetim vizyonu çerçevesinde mevzuatlara ve uygulamalara dair teknik bilgiler ve iletişim dersleri anlatıldığını belirtti.

Belediye meclis üyeleri tarafından ilgiyle izlenen eğitim sonunda katılımcılara sertifika takdim edilirken, CHP Hatay İl Başkanı Halil İbrahim Özgün, “CHP iktidarı, Parti Okulundan geçer” değerlendirmesini yaptı.

Eğitimde, Arsuz Belediyesi’nin CHP’li Meclis üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği de dikkatlerden kaçmadı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"