6 önemli ismin şahitliğiyle evlendiler

Yayınlanma Zamanı : 10 Haziran 2019 Saat: 14:28

6 önemli ismin şahitliğiyle evlendiler

Özçeller Group Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Uğur Çelebi, gönlünü kaptırdığı Eda Savaş ile rüya gibi düğünle evliler kervanına katıldı. Genç çiftin nikah şahitliğini 6 önemli ismin yaptığı nikah töreninde renkli görüntüler ortaya çıktı.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın kıydığı, Cumhurbaşkanlığı Hukuk Başdanışmanı Ahmet Karayiğit, Ticaret ve Sanayi eski Bakanı Mehmet Dönen, Avrupa Türk – İslam Federasyonu Kurucu Genel Başkanı Musa Serdar Çelebi, Hatay MÜSİAD Başkanı Abdullah Bozatlı, Türkiye ve Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner ile Ramazan Eser’in şahitlik yaptığı nikah töreninde, bir ömür boyu mutluluğa evet diyen genç çiftin heyecanı yüzlerinden okunuyordu.

Dünür olmanın sevincini yaşayan Sevgi-Orhan Savaş ile Tülin-Ahmet Sait Çelebi de tüm davetlilerle yakından ilgilenirken, görkemli düğünde İlyas Uğur ve Eda çifti ilkışlar arasında yaptıkları ilk dansın ardından, konuklarıyla birlikte geç saatlere kadar eğlendi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"