Vali Doğan, mülki idari amirleri ağırladı

Yayınlanma Zamanı : 06 Haziran 2019 Saat: 10:00

Vali Doğan, mülki idari amirleri ağırladı

Hatay Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan bayramlaşma programına Mülki İdare Amirlerini ağırlayarak devam etti.

Vali Konağında düzenlenen bayramlaşmaya Merkez Valisi Lütfullah Bilgin, İçişleri Daire Başkanı Önder Bozkurt, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları ve eşleri katıldı.

Konak bahçesinde düzenlenen bayramlaşma programında konuşan Hatay Valisi Rahmi Doğan, misafirlerinin Ramazan Bayramını kutlayarak, bayramların birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu pekiştirdiğine dikkat çekti.

Hatay’da var olan huzur ve kardeşlik ikliminin dün olduğu gibi bundan sonrada sürmesi için hep birlikte çaba göstereceklerini belirten Vali Doğan, bu konuda kendi alanları ile ilgili yapmış oldukları katkılardan dolayı Vali Yardımcıları ve İlçe Kaymakamlarına teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"