Özel okulun yarışmasında, devlet okulu farkı

Yayınlanma Zamanı : 02 Haziran 2019 Saat: 11:00

Özel okulun yarışmasında, devlet okulu farkı

Yunus Emre Ortaokulu Müdürü Cihangir Kaya, İskenderun Doğa Koleji’nin düzenlediği ‘Doğada bir günüm’ konulu resim yarışmasında ilk ikiye giren öğrencilerini tebrik etti. Yarışmada İskenderun Yunus Emre Ortaokulu 7-A sınıfı öğrencisi Bilal Aslıpek birinciliği elde ederken, 7-B sınıfı örgencisi Zehra Merve Tekin’de ikinci olmayı başardı.

Öğrencilerini başarılarından dolayı kutlayan Kaya, “Bir devlet okulu olarak öğrencilerimizin birçok alandaki başarıları bizleri mutlu ediyor. Özel Doğa Koleji’nde düzenlenen resim yarışmasında da bizleri şaşırtmayan 7-A sınıfı öğrencimiz Bilal Aslıpek birinci olurken, 7-B sınıfı öğrencimiz Zehra Merve Tekin’de ikinci olarak bizleri gururlandırdı. Öğretmenlerimizi öğrencilerimizin bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Yine geçtiğimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konulu resim yarışmasında da 8. sınıf öğrencimiz Meral Oğuzhan’da birinci olarak bizleri onurlandırmıştı. Kendisini bir kez daha tebrik ediyorum. Başarılarımız, artarak devam edecek” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"