Bu sergide engel yok, emek ve özveri var!

Yayınlanma Zamanı : 31 Mayıs 2019 Saat: 15:25

Bu sergide engel yok, emek ve özveri var!

Arsuz’a bağlı Karaağaç Akdeniz Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda eğitim gören öğrencilerin sene boyu hazırladıkları çalışmaları halkın beğenisine sunduğu özel sergi vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

İskenderun Prime Mall Alışveriş Merkezi Zemin Katta özel öğrencilerin beceri ve yeteneklerini geliştirerek, büyük bir özveriyle hazırladıkları eserlerin yer aldığı Resim ve El Sanatları Sergisinin açılışına İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, Akdeniz Özel Eğitim Uygulama Okul Müdürü Yılmaz Yumuşak,
Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, İskenderun ve Arsuz kaymakam refikleri, öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı. 31 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında ziyaret edilebilecek sergide, protokol üyeleri öğrencilerle yakından ilgilendi.

Özel eğitim gören öğrencilerin öğretmenleri rehberliğinde bir şeyler üretmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Okul Müdürü Yılmaz Yumuşak, öğrencilerinin gerekli destek sağlandığında neler yapabildiklerini ortaya koyma açısından serginin önemine değinerek, açılışa katılan protokol üyelerine ve sergide emeği geçen herkese teşekkür etti.

 Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından özel öğrencilerin hazırladığı eserleri inceleyen protokol üyeleri de öğrencilerin çok güzel çalışmalar yaptıklarını belirterek, okul idaresi ve emeği geçen öğretmenleri tebrik etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"