Özel öğrencilerden özel sergi

Yayınlanma Zamanı : 27 Mayıs 2019 Saat: 17:08

Özel öğrencilerden özel sergi

Arsuz’a bağlı Karaağaç Akdeniz Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda eğitim gören öğrenciler, sene boyu hazırladıkları çalışmaları halkın beğenisine sunacak.  31 Mayıs-1 Haziran 2019 tarihleri arasında İskenderun Prime Mall Alışveriş Merkezi Zemin Katta gerçekleştirilecek etkinlikte, özel öğrencilerin el emeği göz nuru eserleri sergilenecek.

Akdeniz Özel Eğitim Uygulama Okul Müdürü Yılmaz Yumuşak, kermese tüm İskenderunlu ve Arsuzlu vatandaşları davet ederek, “31 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında İskenderun Prime Mall Alışveriş Merkezi’nde kermes, resim ve el sanatları sergimizi açacağız. Burada engelli öğrencilerimizin sene boyunca yapmış oldukları çalışmalar sergilenecek.  Tüm öğrencilerimiz sene boyu bu sergi için hazırlandı. Onların da bir şeyleri başarabildiklerini görmek adına bu sergi bizler için çok önemli. Engelli çocuklarımıza fırsat verildiğinde neleri başarabileceklerini bizler biliyoruz. Bunu herkesin de görmesi için etkinliğimize herkesi bekliyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"