Medeniyetler Korosu Ramazan Özel Konseri İskenderun’da

Yayınlanma Zamanı : 27 Mayıs 2019 Saat: 14:58

Medeniyetler Korosu Ramazan Özel Konseri İskenderun’da

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ramazan etkinlikleri çerçevesinde dünyaya barış ve hoşgörü mesajları veren Medeniyetler Korosu’nun 28 Mayıs 2019 Salı günü iftar programının ardından Anıt Alanı’nda konser vereceğini söyledi. Başkan Tosyalı, barış, kardeşlik, hoşgörü, sevgi, saygı ve bir sofrada aynı ekmeği paylaşmanın manevi güzelliklerinin yaşandığı İskenderun’da Medeniyetler Korosu’nun vereceği konsere herkesi davet etti.

İskenderun’da Ramazan Ayı’nın barış, kardeşlik ve huzur içerisinde geçtiğini belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Ramazan etkinlerimiz dünyanın birçok yerinde konserler verip, insanlara bir arada yaşama kültürünün örneğini sergileyen ve barış mesajlarını veren Hatay Medeniyetler Korosu ile devam edecek. Bilindiği üzere Koromuz insanlara bir arada yaşama kültürünü gösterirken, aynı zamanda ülkemizdeki huzur ve barış ortamını da insanlara örnek olarak sunmaya devam ediyor. Anıt alanında 28 Mayıs 2019 günü iftar programının ardından sahne alacak olan Medeniyetler Korosu konserine bütün halkımızı bekliyoruz. Düzenlenen programlara katkı sağlayan Hatay MÜSİAD şubesine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"