Hatay’da Ramazan bir başka güzel

Yayınlanma Zamanı : 27 Mayıs 2019 Saat: 11:56

Hatay’da Ramazan bir başka güzel

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, on bir ayın sultanı Ramazan ayının maneviyatına ulaşmak amacıyla ilçe belediye başkanları ve meclis üyeleri ile iftar sofrasında buluştu.

Gönül birliğini pekiştirmek amacıyla düzenlenen HBB Gastronomi Evi’nde düzenlenen iftar yemeğinde, 31 Mart seçimleri ile göreve gelen 15 ilçe belediye başkanı ve meclis üyelerinin yanısıra CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin de katıldı.

Kurulan dostluk sofrasında ellerini semaya açan Hatay’ın yöneticileri barış, kardeşlik ve huzur dilekleri ile hep birlikte oruç açarken, ilçeler arasındaki birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarının güçlenmesinde vesile oldu.

HBB Başkanı Lütfü Savaş, 31 Mart seçimlerinde göreve gelen belediye başkanları ve meclis üyelerine bir kez daha görevlerinde başarılar dilerken, Hatay’da güzel hizmetlere imza atacaklarını söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"